Ukazuje Slovensko svetu svoju mentálnu zaostalosť ?

Autor: František Piffko | 25.1.2015 o 23:57 | Karma článku: 10,15 | Prečítané:  1779x

Takmer desatina obyvateľstva Slovenska sa podpísala pod pamflet, ktorého cieľom je odoprieť právo na adopciu a starostlivosť o maloleté deti určitej skupine našich občanov. Už len táto skutočnosť je dôkazom toho, že nám nežná revolúcia, ba ani desaťročné členstvo v Európskej únii rozum do hláv nenalialo. 

Povýšenectvo, šírenie nenávisti a hľadanie vnútorného nepriateľa spojili skupinu ľudí, ktorí sa stavajú do role spasiteľa, aby mohli ukazovať, ktorí Slováci sú zlí a preto im musia byť upreté najprirodzenejšie ľudské práva.
Tí, ktorým stvoriteľ nadelil inú orientáciu, možno pridal viac inteligencie, empatie a lásky.  Aj oni majú mať právo naplniť svoje životné poslanie, starať sa o deti a vychovať ich, aj keď ich sami nesplodili. A za to im patrí úcta a rešpekt!
Ale o to slovenským černokňažníkom a inkvizítorom nejde. Sledujú len svoje vlastné prospechárske záujmy a neváhajú sa pritom oháňať lžami o spasení rodiny a našich detí.

Slovensko, zobuď sa !    alebo   Zbohom, Slovensko ...

S tým, že sa signatárom pamfletu o údajnej ochrane slovenskej rodiny podarilo doteraz obalamutiť toľko občanov, aby prezident republiky musel vyhlásiť celonárodné hlasovanie, už neurobíme nič ...
Miliónmi eur na nezmyselné referendum sme mohli pomôcť deťom v detských domovoch, chorým a slabým. A to sme neurobili.

Ale ešte máme šancu na nápravu. Nepremárnime ju. Ukážme, že aj Slováci sú tolerantní a majú úctu k iným ľuďom i k sebe samým. Zastavme šírenie pokrytectva, nenávisti a intolerancie -  preč s neľudským referendom!

Vezmime si k srdcu úprimné slová pápeža Františka: „Kto som ja, aby som súdil ?“

Dokážme svetu, že nie sme mentálne zaostalí!

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

EKONOMIKA

Firmy nutne potrebujú ľudí, z Ukrajiny im ich vláda dovoliť nechce

Na jar minister práce Ján Richter hovoril o možnosti vpustiť na náš pracovný trh ľudí z tretích krajín v odvetviach, v ktorých to bude potrebné.

EKONOMIKA

Právnici, ktorí radili pri predaji Eurovey a príchode Číňanov

Právnické firmy ukázali top obchody, pri ktorých radili.

ŠPORT

Za Slovanom stále cítiť pachuť vytunelovaných harvardov

Medzi majiteľmi je dodnes firma zapletená do tunelovania harvardských fondov.


Už ste čítali?