Ukazuje Slovensko svetu svoju mentálnu zaostalosť ?

Autor: František Piffko | 25.1.2015 o 23:57 | Karma článku: 10,15 | Prečítané:  1795x

Takmer desatina obyvateľstva Slovenska sa podpísala pod pamflet, ktorého cieľom je odoprieť právo na adopciu a starostlivosť o maloleté deti určitej skupine našich občanov. Už len táto skutočnosť je dôkazom toho, že nám nežná revolúcia, ba ani desaťročné členstvo v Európskej únii rozum do hláv nenalialo. 

Povýšenectvo, šírenie nenávisti a hľadanie vnútorného nepriateľa spojili skupinu ľudí, ktorí sa stavajú do role spasiteľa, aby mohli ukazovať, ktorí Slováci sú zlí a preto im musia byť upreté najprirodzenejšie ľudské práva.
Tí, ktorým stvoriteľ nadelil inú orientáciu, možno pridal viac inteligencie, empatie a lásky.  Aj oni majú mať právo naplniť svoje životné poslanie, starať sa o deti a vychovať ich, aj keď ich sami nesplodili. A za to im patrí úcta a rešpekt!
Ale o to slovenským černokňažníkom a inkvizítorom nejde. Sledujú len svoje vlastné prospechárske záujmy a neváhajú sa pritom oháňať lžami o spasení rodiny a našich detí.

Slovensko, zobuď sa !    alebo   Zbohom, Slovensko ...

S tým, že sa signatárom pamfletu o údajnej ochrane slovenskej rodiny podarilo doteraz obalamutiť toľko občanov, aby prezident republiky musel vyhlásiť celonárodné hlasovanie, už neurobíme nič ...
Miliónmi eur na nezmyselné referendum sme mohli pomôcť deťom v detských domovoch, chorým a slabým. A to sme neurobili.

Ale ešte máme šancu na nápravu. Nepremárnime ju. Ukážme, že aj Slováci sú tolerantní a majú úctu k iným ľuďom i k sebe samým. Zastavme šírenie pokrytectva, nenávisti a intolerancie -  preč s neľudským referendom!

Vezmime si k srdcu úprimné slová pápeža Františka: „Kto som ja, aby som súdil ?“

Dokážme svetu, že nie sme mentálne zaostalí!

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

TECH

Astronautka z NASA: Pocit úžasu s vami ostane aj na Zemi

Ako vyzerá tréning a ako sa astronauti pripravujú na zlyhania.

DOMOV

Najhoršiu zmrzlinu toto leto našli v Ružomberku

Takmer v tretine zistili hygienici nedostatky.


Už ste čítali?